Nietrzeźwy kierowca wpadł po zakupach. Miał 2,5 promila i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów

Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł pod tytułem: "NietrzeĹşwy kierowca wpadł po zakupach. Miał 2,5 promila i sądowy zakaz prowadzenia pojazdĂłw",

w którym piszą, że "Dzięki czujności policjanta będącego po słuĹźbie kolejny nietrzeĹşwy kierowca został wyeliminowany z ruchu drogowego. 49-letni mieszkaniec gminy kierował volkswagenem, mając w organizmie 2,5 promila alk (...)".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.